Saradnja dve ustanove Doma zdravlja Kraljevo i Crvenog krsta Kraljevo traje godinama i ogleda se ne samo na stručnom nivou, već i na polju dobrih kolegijalnih odnosa.
Iz ove ustanove danas je Domu zdravlja Kraljevo stigla donacija – paketi sredstava za higijenu.
Ovo jeste skromna donacija, ali sam sigurna da će biti od koristi zaposlenima u Domu zdravlja, rekla je Radmila Dobroć, sekretar Crvenog krsta u Kraljevu, obećavši i druge, slične donacije našoj ustanovi.


