Zbog rekonstrukcije telefonske centrale, izvinjavamo se sugrađanima i ujedno molimo za strpljenje, jer je otežan telefonski saobraćaj u Opštoj bolnici „Studenica“ i Domu zdravlja Kraljevo.
Očekuje se da radovi na rekonstrukciji budu završeni u toku sutrašnjeg dana.
S poštovanjem,
Uprava Doma zdravlja Kraljevo i Opšte bolnice „Studenica“


