Kalendar zdravlja

„Obojimo život zdravljem“

Tradicionalna Belupova škola zdravlja, pod sloganom „Obojimo život zdravljem“, održana je od 13. do 16.oktobra u Rovinju.Obrađene su teme hipertenzije i depresije u radu lekara porodične medicine kao i svakodnevni problem koliko umemo i koliko se slušamo.

U radu škole je učestvovalo 10 lekara Doma zdravlja Kraljevo. U neformalnom delu seminara su razmenjena mišljenja i iskustva sa kolegama iz Srbije, Makedonije  i BIH.

 

                                                              Dr Vesna Košanin, spec.op. med

0001

Dom Zdravlja Kraljevo © 2020