Učenici srednje „Ugostiteljsko turističe škole“ iz Vrnjačke Banje bili su učesnici 3. završne radionice u okviru savetodavno edukativne kampanje Savetovališta za mlade Doma zdravlja Kraljevo, koja je održana u Omladinskom klubu. Intersovanje mladih Banjčana je bilo veliko i s pažnjom su odslušali predavanja o štetnosti pušenja, vršnjačkom nasilju, kontracepciji, zaštiti od polno prenosivih bolesti i HIV-u.
Edukatori su bili iz Doma zdravlja Kraljevo i Zavoda za javno zdravlje u Kraljevu. I na ovom događaju prisustvovali su predstavnici Kancelarije za mlade grada Kraljeva.
Projekat će biti završen okruglim stolom na kojem će prisustvovati svi njegovi učesnici.







