Ученици средње „Угоститељско туристиче школе“ из Врњачке Бање били су учесници 3. завршне радионице у оквиру саветодавно едукативне кампање Саветовалишта за младе Дома здравља Краљево, која је одржана у Омладинском клубу. Интерсовање младих Бањчана је било велико и с пажњом су одслушали предавања о штетности пушења, вршњачком насиљу, контрацепцији, заштити од полно преносивих болести и ХИВ-у.
Едукатори су били из Дома здравља Краљево и Завода за јавно здравље у Краљеву. И на овом догађају присуствовали су представници Канцеларије за младе града Краљева.
Пројекат ће бити завршен округлим столом на којем ће присуствовати сви његови учесници.







