„Омладинска радна акција Краљево 2015.“ одржава се од 9. до 23. августа у којој учествује 70 младих из 5 земаља: Словеније, Македоније, Црне Горе, Босне и Херцеговине и Србије. Они ће бити ангажовани на пошумљавању голети изнад Краљева. Сви учесници смештени су у Дому ученика у Шумарској школи где је обезбеђено двадесетчетворочасовно дежуство лекара Службе за здравствену запштиту одраслог становништва Дома здравља Краљево.
За ово ангажовање Дом здравља Краљево добио је специјалну захвалницу која је уручена на отварању ОРА Краљево 2015.године.


